Menu

Реабілітація онкологічних хворих

Лікування раку > Реабілітація онкологічних хворих
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

Після діагностування у пацієнта раку, починається активна боротьба за його життя. Але в процесі такої боротьби організм у хворого сильно виснажується, слабшає його імунна система, відбувається сильна інтоксикація організму. Можуть розвиватися різні супутні хронічні захворювання. Внаслідок цього, організму просто необхідна допомога, щоб повернутися до нормального життя, не допустити утворення метастаз і появи рецидиву.

У медичному центрі Онкоімунезер здійснюється реабілітація онкологічних хворих за унікальною методикою, розробленою Василишиной Валентиною Леонідівною в рамках фітотерапевтичних препаратів в системі оздоровлення.

Головна мета такої методики – це приведення організму, здолавшого пухлину, до оптимальних умов його життєдіяльності, і відновлення процесу обміну речовин.

Головний принцип методики – це так званий принцип «Золотої Середини», точніше сказати виключення будь-якого впливу на організм різноманітних екстремальних станів, які розгойдують систему гомеостазу (наприклад, тривалі термічні процедури, обливання холодною водою, голодування).

Реабілітація після хіміотерапії, яка виконується фитотерапевтическими методами, може застосовуватися пацієнтом як підготовчий етап перед початком традиційного лікування, в яке входить променева терапія, хіміотерапія, хірургічна операція. Також ця методика ефективна як лікування після хіміотерапії та променевої терапії, так і як профілактика будь-яких хвороб.

Реабілітація онкохворих

Реабілітація після променевої терапії або хіміотерапії за допомогою фітотерапевтичних препаратів включає в себе прийом складних або простих форм спиртово-водних, водних екстрактів, еліксирів, настоянок, бальзамів, сиропів, олій, мазей, желейних і інших форм, виконаних з лікарських рослин.

Ці фітопрепарати мають дозозалежним характером для хворих, які пройшли лікування в онкологічних закладах, і їх необхідно в правильній максимальній дозі подати в організм, застосовуючи вхідні ворота організму.

Екстракт, до складу якого входить 207 мікроелементів і який за своїм хімічним складом близький до плазми крові, потрапляючи в людський організм, відновлює в ньому всі функції систем і органів.

Пансіонати і санаторії для онкохворих, стаціонарні відділення реабілітації після хіміотерапії та променевої терапії, які використовують унікальну методику , створюють для своїх пацієнтів теплу атмосферу, а медичний персонал онкозаведений роблять все можливе для відновлення здоров’я хворого.

Реабілітація онкологічних хворих в Онкоімунезер це:

сучасне діагностичне обладнання та новітня апаратура для обстеження, а також лікування;
психологічна допомога онкохворим;
тренажерний зал , басейн, лікувальна фізкультура;
індивідуальний підхід до всіх пацієнтів;
імунізація організму, виведення токсинів;
очищення, детоксикація, лікування і омолоджування всього організму, а не окремих органів;
затишні одномісні палати.

Методика в рамках фітотерапевтичних препаратів в системі оздоровлення успішно застосовується в процесі реабілітації і оздоровлення організму після хірургічних операцій, опромінення та хіміотерапії.

Пацієнти зі злоякісними і доброякісними новоутвореннями та іншими важкими захворюваннями після використання цієї методики одужували.

Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я