Menu

Думка лікарів про лікування раку

Лікування раку > Думка лікарів про лікування раку
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

Головлікар маммологічного диспансеру Олена Пінхосевіч (Москва):

«80 - 85% хворих, які спрямовані на видалення доброякісної пухлини нібито молочної залози, в оперативному лікуванні не потребували. Це ж злочин різати все підряд ».

Професор медицини Олександр Синяков (Росія):
«Після хірургічної операції навіть самої радикальної і проведеної до того ж на ранній стадії раку, не можна гарантувати, що в організмі не збереглися або не з'явилися знову пухлинні клітини. Навіть якщо вони одиничні, то операція дає хворому лише відстрочку. Пройде якийсь час, і пухлина виникне знову ».
«Ні радикальна операція, ні променева терапія, ні хіміотерапія, спрямовані безпосередньо на знищення злоякісної пухлини, не можуть ліквідувати схильності організму до розвитку раку. Все це надпотужне лікування не може захистити організм від виникнення рецидивів пухлини, більше того, в певній мірі сприяє цьому, оскільки різко знижує імунні реакції ».

Доктор медичних наук В. Моїсеєнко (Україна) присвятив онкології не один десяток років:
«Спроби вбити ракові клітини за допомогою різних способів не увінчалися успіхом. До цих пір немає високоспецифічних протипухлинних препаратів, що вражають злоякісні клітини і не отруюють організм хворого. «Ехілессовой п'ятою» майже всіх протипухлинних препаратів є їх високі токсичні властивості, на усунення яких потрібно не менше зусиль, ніж на пошук нових ліків »

К.А. Галахін, В.Ф. Коноваленко, Т.В. Гордієнко. Інститут онкології АМН України, м. Київ:
«Злоякісна пухлина - меланома шкіри (МК) в силу своїх агресивних біологічних властивостей не поступається раку, а нерідко й перевершує його за темпами пухлинної прогресії, частоті рецидивування і метастазування, нетривалість життя пацієнтів.

Як відомо, класичним підходом у лікуванні хворих МК є хірургічний метод радикального видалення пухлини з відступом у межах здорової шкіри і підлеглих м'яких тканин аж до жирової клітковини з подальшими курсами ад'ювантної біотерапії для профілактики рецидивів і метастазів. На підставі власного досвіду діагностики та лікування 1800 хворих було виявлено, що метастази пухлини протягом першого року після видалення МК виникають у 40% хворих, до третього року цей показник зростає до 60%, а до п'ятирічного рубежу метастази маніфестують у 70% пацієнтів.

Про неодноразових спробах передопераційного використання опромінення МК, вплив на неї лазеро-та магнітотерміей, кріодеструкцією та іншими локальними фізико-хімічними факторами періодично згадується в літературі, але ці спроби зустрічаються зі стриманим оптимізмом з боку онкологів і не знаходять широкого клінічного застосування. Це зумовлено поширеною думкою про особливу злоякісної МК, коли навіть при підозрі на неї не слід проводити біопсію або будь-які передопераційні лікувальні впливу. Діагноз «меланома шкіри» нерідко асоціюється з фатальним результатом не тільки серед пацієнтів, але й серед лікарів. "

(Новини медицини і фармації в Україну, № 1 січень 2008 року)
Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я