Menu

Онкоімунезер

Лікування раку > Онкоімунезер
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

 «Онкоімунезер» - об'єднання структур лікувальної, реабілітаційної, оздоровчої та наукової діяльності


«Лікар повинен бути слугою Природи, а не її ворогом. Він повинен
вести і направляти її в боротьбі за життя і не висувати
перешкоди на шляху до одужання ... »

«Немає нічого, що могло б позбавити смертне тіло від смерті,
але є щось, що може відсунути загибель, повернути
молодість і продовжити коротку людське життя »(Парацельс)

 

Протягом більше 25 років, працюючи в галузі медицини, ми шукали шляхи відновлення всього організму від багатьох важких і невиліковних хвороб, використовуючи досвід багатьох поколінь в області медицини і траволікування, зарубіжних і вітчизняних лікарів і фахівців, служителів духовності і психології.

Проблемою лікування, оздоровлення та реабілітацією важких хворих займаються в усьому світі, в тому числі і наш колектив вчених, лікарів та фахівців, під керівництвом відомого у світі академіка чотирьох міжнародних академій наук, професора пекінського госпіталю Олександра Савелова, і доктора медицини міжнародного рівня Валентини Василишин, та інших відомих особистостей в галузі медицини.

На сьогоднішній день, за наявними результатами нашої роботи і інших дружніх нам колективів, які успішно працюють по всьому світу, ми можемо з упевненістю стверджувати, що для відновлення здоров'я не допоможуть ніякі наддорогі ліки, методики і лікарі, якщо людина не змінить свій спосіб життя і своє мислення по відношенню до себе та оточення.

Протягом багатьох років отримані результати перевершили всі відомі світові досягнення, про що свідчать медичні висновки і самі колишні хворі, що мають важкі онкологічні захворювання (після хіміотерапії, опромінення, операцій), серцево-судинні захворювання, захворювання опорно-рухового апарату, розсіяний склероз, новоутворення (кісти , аденоми) та інших захворювання.

Лікувати потрібно не хворобу, а причину, і тоді організм стане повністю здоровий, не залежно від того з яким діагнозом прийшов пацієнт (дивись відеоотзиви, фотофакти та історичну хроніку).

У клініці застосовуються, в основному лікуванні, препарати, виготовлені з лікарських рослин екологічно чистої природи Байкалу, Алтаю, Північного Кавказу, Далекого Сходу і Карпат.

Застосовуючи Методику академіка Савелова А.М., не має аналогів у світі, відповідно до принципів здоров'я Олени Г. Уайт, тисячі людей з різними важкими і невиліковними хворобами, у тому числі і онкологічними, по всьому світу отримали рятівне здоров'я і повернулися до нормального і повноцінного життя.

У клініці «Онкоімунезер» працюють лікарі та медичні працівники, дотримуючись принципу знаменитого алхіміка і лікаря Парацельса: «Немає нічого, що могло б позбавити смертне тіло від смерті, але є щось, що може відсунути загибель, повернути молодість і продовжити коротку людське життя».

Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я