Menu

Визначення раку

Лікування раку > Новини > Визначення раку
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

Рак є терміном, який використовується для хвороб, при яких пошкоджені клітини діляться без контролю і можуть проникати в тканини інших органів. Ракові клітини здатні поширюватися на інші тканини через лімфу та кров.

Рак - це не просто одне захворювання, це безліч хвороб. Є більше ніж сто різних видів раку. Майже всі ракові захворювання названі ім'ям типу клітин або органів, в яких вони утворюються. Наприклад, злоякісна пухлина, яка утворюється в шлунку, називають раком шлунка; пухлина, яка утворюється в меланоцитах шкіри, називають меланому шкіри.

Типи раку можуть бути згруповані в більш широкі групи.

Основні групи раку:

  • Карцинома - це тип раку, що утворюється в шкірі або в тканинах, які покривають або вистилають внутрішні органи. Є кілька підгруп карциноми: аденокарциноми, базальноклітинний карцинома, перехідно-клітинний рак і плоскоклітинний рак.
  • Саркома - рак, який починається в хрящах, кістках, жирових клітинах, кровоносних судинах, м'язах або інших підтримують або сполучних тканинах.
  • Лейкоз є рак, який утворюється в кровотворної тканини (в кістковому мозку) і викликає появу величезної кількості аномальних клітин, які надходять в кров.
  • Мієломи і лімфоми - це пухлини, які починають свій розвиток в клітинах імунної системи.
  • Рак центральної нервової системи - пухлина, яка починається в тканинах спинного і головного мозку.
  • походження раку

Ракові захворювання беруть початок в клітинах - основний одиниці людського тіла. Щоб зрозуміти, що ж таке рак, корисно дізнатися, що відбувається, коли нормальні здорові клітини стають раковими.

Людський організм складається з безлічі типів клітин. Ці клітини ростуть і діляться, щоб вироблялося більше клітин, оскільки вони потрібні для підтримки здоров'я людського організму. Коли клітини пошкоджуються або старіють, вони мають властивість помирати і замінюватися новими.

Але цей упорядкований процес може порушитися. Генетичний матеріал (ДНК) може бути пошкоджений або змінений, відбуваються мутації, які впливають на нормальний повноцінний ріст і поділ клітин. При цьому клітини не вмирають, як вони повинні. А нові клітини утворюються, хоча організм в них не потребує. Додаткові елементи можуть утворити масу тканини, яку називають пухлиною.

Але не всі пухлини, які утворюються в людському організмі, є злоякісними; пухлини можуть бути злоякісні і доброякісні.

Доброякісні пухлини - це не ракові пухлини. У більшості випадків вони легко видаляються і після ніколи не з'являються. Клітини доброякісних пухлин не можуть переходити на інші органи.
Злоякісні пухлини - дуже небезпечні. Клітини в цих пухлинах можуть переходити на сусідні тканини і вторгатися в інші частини людського організму. Поширення раку від одного органу до іншого називається метастазами.
Деякі види раку не утворюють пухлин. Наприклад, лейкоз - пухлина кісткового мозку і крові.

Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я