Menu

Рак очей

Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

Пухлини (рак) очі можуть бути як первинними (утворюються з тканин ока), так і вторинними (метастази раку з інших органів).

Серед пухлин очі зустрічаються як доброякісні (хоріоідальная гемангіома, хоріоідальной невус, пухлини століття, доброякісні пухлини орбіти), так і злоякісні (внутрішньоочна меланома, внутрішньоочна лімфома, ретинобластома).

  • Хоріоідальная гемангіома - доброякісна пухлина, що проростає з судин ока. Хоріоідальной невус - як і шкірний невус, має схильність до малігнізації, і переростання в меланому.
  • Пухлини століття - найбільш часто зустрічається патологією, є дермоїдна кіста.
  • Схильні до повторної появи. Пухлини орбіти - як правило, розвиваються з жирових і лімфоїдних клітин.
  • Внутрішньоочна меланома - сама часто зустрічається злоякісна пухлина ока. Може призвести до повної втрати зору і очі. Як і шкірна меланома, дуже агресивна, і швидко прогресує.
  • Внутрішньоочна лімфома - рідко трапляється пухлина з лімфоїдної тканини ока.
  • Ретинобластома - одна з найбільш часто зустрічаються пухлин очі, що розвивається з клітин сітківки. Її симптомом і ознакою є зміна кольору зіниці з чорного, на жовтий або білий.

Діагностика пухлин (раку, новоутворень) очі полягає в ретельному обстеженні ураженої ока за допомогою УЗД, комп'ютерної томографії, цитологічному і гістологічному обстеженні біоптату.

Лікування пухлин (раку, новоутворень) очей, як правило, хірургічне. Воно полягає у видаленні пухлини, або, при великому ураженні, відстані всього очі. Оперативне лікування доповнюють променевою і хіміотерапією.

Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я