Menu

Реабілітація фітотерапевтичним лікуванням

Лікування раку > Реабілітація фітотерапевтичним лікуванням
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

У процесі реабілітації використовуються лікарські трави з "Божої аптеки" і унікальна Методика оздоровлення онкохворих, спільно розроблена академіком Савьолова Олександром Михайловичем і лікарем Василишин Валентиною Леонідівною в рамках фітопрепаратів в системі оздоровлення «Віватон».

Основною метою системи є приведення організму людини в стан збалансованості процесів обміну речовин до оптимальних умов його життєдіяльності.

Основним принципом системи є принцип «Золотий середини», тобто виключення впливу на організм людини різних екстремальних станів, які розгойдують систему гомеостазу (тривалі термічні та холодові процедури, голодування і т. д.).

Ефективність препаратів в системі «Віватон», не мають аналогів, підтверджена світовим визнанням:

  • Міжнародна премія імені Альберта Швейцера (ЮНЕСКО) - за заслуги в справі оздоровлення людства;
  • Золотий Гран-прі «Європа-98» (Мадрид);
  • Золота медаль парламенту Південної Кореї - за оздоровлення нації;
  • Почесний професор Пекінського госпіталю «Хуан Сі» та багато інші високі нагороди.

За висновком інституту онкології АМН України «Препарат Віватон має протипухлинну ефектом і може застосовуватися в клініці у хворих з передпухлинними захворюваннями і для профілактики виникнення рецидивів і метастазів після проведення основного лікування при злоякісних утвореннях."

В даний момент підготовлені матеріали про цю Методикою для розгляду Нобелівським комітетом на здобуття цієї престижної нагороди.

У стаціонарних відділеннях реабілітації, в пансіонатах і санаторіях де застосовують методику і препарати «Віватон» з оздоровлення важких хворих, які перенесли операції, хіміотерапію і опромінення, хворих оточує тепла атмосфера любові та турботи лікарів та медичного персоналу. Вони застосовують у своїй роботі принципи духовності, що є фундаментом відновлення здоров'я хворого.

Хвороби накопичуються десятиліттями - все життя. Операцією або таблетками не можна вилікувати, можна лише на деякий час прибрати симптоматику або вогнище.

Хвороба знову виникає на цьому ж місці або на інших ослаблених органах, вражаючи в цілому весь організм.

Потрібно прибирати причину.

Лікувати необхідно весь організм, а не окремі органи. Організм - це цілий гомеостаз - єдина взаємопов'язана система.

Методика успішно використовується в процесі реабілітації і оздоровлення організму після операцій, хіміотерапії та опромінення.

Пацієнти з доброякісними утвореннями та іншими тяжкими захворюваннями після застосування даної методики мали стійке одужання.

 Способи реабілітації фітотерапевтичні лікуванням

Спосіб реабілітації фітотерапевтичні лікуванням, надалі лікування, може використовуватися як підготовчий до проведення традиційного основного лікування, що включає хірургічне втручання, фармакологічне лікування, променеву терапію, хіміотерапію, також може поєднуватися з даними лікуванням і застосовуватися після даного лікування. Цей спосіб ефективний як самостійне лікування, так і профілактика будь-яких видів захворювань.

Практика показала, що даний спосіб лікування при важких станах хворого, який пройшов лікування в клініці, найбільш результативним в стаціонарних умовах, де медичний працівник може обслуговувати максимум 2-3 хворих (дивися «Перелік маніпуляцій при проведенні реабілітації фітотерапевтичні лікуванням»).

Даний спосіб трудомісткий, але дуже ефективний і використовувався в практиці, коли традиційна медицина відмовляється від лікування хворого через неможливість організму приймати будь-яке лікування.

Спосіб включає в себе прості і складні форми водних, спиртово-водних настоянок і екстрактів, бальзамів, еліксирів, масел, мазей, сиропів, желейних та інших форм, виготовлених з рослин.

Дані фітопрепарати носять дозозалежний характер для хворих, які пройшли лікування в онкозаведеніях, і їх потрібно в правильній максимальній дозі подати в організм, використовуючи вхідні ворота організму (маленька доза годує пухлина, середня доза неефективна, тільки максимальна доза, обумовлена ​​лікарем-фахівцем, в залежності від стану організму, високоефективна). Особливими вхідними воротами є шкірні покриви, через які вминають способом подається рідкий екстракт з рослин на водній основі з додаванням нашатирного спирту, чистий екстракт з якого потрапляє в капилярні мережу, а нашатирний спирт випаровується, сприяючи розширенню пір в шкірних покривах.

Потрапляючи в організм екстракт «Віватон», до складу якого входить 207 мікроелементів і за хімічним складом він наближений до плазми крові, відновлює функції органів і систем: мембрана клітини бере собі потрібні їй мікроелементи (калій, кальцій, магній, селен, залізо, цинк і т. д.). Приклад: кількість мікроелементів в тибетському муміє всього 47.

Даний екстракт, в певній розрахунковій дозі, є найпотужнішим імуномодулятором і сприяє утворенню фагоцитів і лімфоцитів (так званих клітин-воїнів), які блокують зростання пухлини з подальшим її знищенням.

«Вчені виявили, що на одну сотню клітин нашого організму доводиться одна, що належить до його збройним силам. Це велика армія, яка складається приблизно з одного трильйона білих кров'яних тілець. Ось деякі з багатьох функцій, які виконуються цими мобілізованими для битв «солдатами»:
Фагоцити - це збройна «піхота», яка першою з'являється на полі бою. Вони поглинають мікроби і розчиняють їх за допомогою сильнодіючих ензимів (ферментів).

Лімфоцити:

  • Знищують клітини, заражені вірусами
  • Вражають ракові клітини
  • Виробляють антитіла.

Лімфоцити виконують своє унікальне завдання: деякі з них виробляють антитіла, які знищують тканини і клітини, уражені вірусом. Інші лімфоцити виявляють ракові клітини. А решта виробляють високоспеціалізованої зброю - антитіла, призначені для знищення всього чужорідного в нашому організмі. »(Журнал« Звістка про здоров'я »№ 4 2006 р., стор 10)

До складу застосовуваних нами фітосборов входять кілька десятків рослин, що ростуть в дикій природі Байкалу, Алтаю, Північного Кавказу і Карпат, які виготовляються спеціальним авторським способом академіка Олександра Савелова-Дерябіна та застосовуються за призначенням лікаря-спеціаліста в області фітотерапії, що пройшов додаткове навчання даному авторському способу лікування.

У своїй практиці ми застосовуємо препарати «Віватон», які дуже ефективні і застосовуються для профілактики і лікування багатьох важких захворювань, як самостійно, так і в поєднанні з іншими препаратами. Протипоказань і ускладнень в застосуванні даних препаратів не виявлено.

Використання даного способу оздоровлення онкохворих, після їх основного лікування в спеціалізованих медичних установах, дозволяє виключити рецидиви і метастазування. З проведеними дослідами в інституті онкології АМН України від 05.08.03 зроблено такий висновок: препарати «Віватон» мають протипухлинну ефектом, але за умови його превентивного введення по відношенню до перевивку пухлини. Виразність протипухлинного ефекту має прямий дозозалежний характер. Препарат може застосовуватися в клініці у хворих з передпухлинними захворюваннями і для профілактики виникнення рецидивів і метастазів після проведення основного лікування при злоякісних новоутвореннях.

Використання особливого способу вминання (вдавлювання) в покриви шкіри максимальної правильної дози витяжки з рослин на воднонашатирноспіртовой основі показав, що організм починає, активно очищати лімфосистему і виводити токсини і шкідливі відкладення звільняючи на своєму шляху кишечник від калових завалів. Зайва доза транзитним шляхом, не засвоюючись, ощелачівая закислення організм, виходить через вихідні ворота (анальний і сечовипускальний канали, потові залози, забарвлюючи в темний колір стілець протягом 1-3 днів) після 1-3 тижнів застосування цих фітопрепаратів.

Для забезпечення ефективності даного лікування найбільш підходящими для цієї мети є пансіонати та реабілітаційні центри, де можна забезпечити духовну підготовку для відновлення психоемоційного стану пацієнта, так як він вже використовував різні методи лікування і вичерпав фізичні і духовні сили і надалі психологічно не готовий до перемоги над хворобою.

Використовуючи принципи розумного поєднання фітолеченія з традиційною медициною, принципи духовності та здорового способу життя, практично всі хворі, що мали важкі захворювання, у тому числі й онкологічні, що пройшли основне лікування, спостерігали позитивну динаміку лікування і, у багатьох випадках, отримали повне одужання. Це досвід більше 25 річної роботи, в тому числі протягом 10 років у геронтологічних пансіонатах.

Таким чином, розкриваючи основні принципи, при яких успішно працює пропонований спосіб реабілітації фітотерапевтичні лікуванням простими і складними формами водних, спиртово-водних настоянок і екстрактів, спиртових елексіром і бальзамів, масел і мазей, сиропів, желейних та інших форм, виготовлених з рослин, повинен проводитися не менше 3 місяців (з них у стаціонарному відділенні 1 місяць для хворих, які мають важкі захворювання).

Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я