Menu

Скринінг-тести

Лікування раку > Новини > Скринінг-тести
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

Деякі види раку можуть бути виявлені до того, як вони викликають симптоми. Перевірка на рак (або при станах, які можуть спровокувати розвиток раку шийки матки) людей, у яких немає симптомів, називається скринінгом.

Скринінг допомагає лікарям знайти і лікувати певні види раку на ранніх стадіях. Як правило, лікування раку є більш ефективним, якщо хвороба виявлена ​​на початковій стадії.

Скринінг-тести широко використовуються для перевірки раку молочних залоз, матки, товстої і прямої кишки:

1. Груди: мамографія - це найкращий інструмент, за допомогою якого лікарі діагностують рак грудей на ранніх стадіях. Мамографія - це зображення грудей, зроблене за допомогою x-променів. Жінкам після сорока років і старше рекомендується робити мамографію щороку. Жінки, які мають більш високий ризик раку грудей, повинні поговорити зі своїм лікарем про те, робити чи маммограмму у віці до 40 років і як часто.

2. Матка: ПАП-тест (іноді називають ПАП-мазок) використовується для перевірки клітин з шийки матки. Доктор бере зразок клітин з шийки матки. Лабораторія перевіряє клітини на рак або зміни, які можуть спровокувати розвиток раку (включаючи зміни, викликані вірусом папіломи людини, головного чинника ризику для утворення раку шийки матки). Жінки повинні почати робити ПАП-тест через 3 роки після початку статевого життя або коли вони досягають віку 21. Більшість жінок повинні робити ПАП-тест хоча б один раз в 3 роки.

3. Товста і пряма кишка: ряд скринінг-тестів використовуються для виявлення поліпів (новоутворень), раку або інших проблем в товстій і прямій кишці. Люди у віці 50 років і старше повинні проходити скринінг. Людям, які мають більш високим ризиком розвитку раку товстої і прямої кишки, краще поговорити зі своїм лікарем про те, робити чи скринінгові тести у віці до 50 років і як часто.

Аналіз калу на приховану кров: іноді рак або поліпи обрізані. Цей тест може виявити невелику кількість крові в калі.

Ректороманоскопія. Доктор перевіряє всередині пряму кишку і нижню частину товстої кишки із запаленою люлькою. Лікар може видалити поліпи, як правило, через трубку.

Колоноскопія - це діагностика внутрішньої поверхні прямої і товстої кишки за допомогою зонда. Дозволяє візуально діагностувати виразку, поліпи, а також провести біопсію.

Барієва клізма. Це спеціальний рентген прямий і товстої кишки, застосовується для виявлення раку товстої кишки.

Пальцеве ректальне дослідження. Ректальна діагностика є частиною рутинного медичного обстеження. Лікар вставляє, змащений палець в рукавичці в пряму кишку, щоб обстежити аномальні зони.

Цифрове ректальне дослідження дозволяє проводити дослідження, тільки в нижній частині прямої кишки.

Лікарі вважають багато чинників, перш ніж вони припускають використання скринінг-тесту. Вони важать фактори, пов'язані з тестом і раком, який тест може виявити. Вони також звертають особливу увагу на ризик розвитку деяких видів раку у людини. Наприклад, лікарі досліджують вік, історію хвороби, загальний стан здоров'я, спадковість і спосіб життя. Також доктора думають про ризики та переваги лікування, якщо тестування знаходить рак. Вони прогнозують, наскільки добре працює лікування, і які побічні ефекти воно викликає.

Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"

Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я