Menu

Слова Божої вісниці Е.Уайт про зцілення

Лікування раку > Слова Божої вісниці Е.Уайт про зцілення
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

«Сила Христа зупиняти хвороба дивним чином проявилася в минулому. Сьогодні Господь запрошує страждаючих, щоб вони повірили в Нього. Людина потребує Божих можливостях ...

Одночасно з усіма процедурами, які ми застосовуємо для наших хворих, повинна бути вознесена проста гаряча молитва про благословення зцілення. Ми повинні направляти хворих до жалісливий Спасителю, і до Його силі прощати і зцілювати. Завдяки Його милосердному провидінню вони можуть бути відновлені. Вкажіть страждають на їх захисника в небесному суді. Скажіть їм, що Христос зцілить болящих, якщо вони покаються і перестануть порушувати закони Божі. »(Рукописи, т. 8, с. 267, 268)

«Нехай Христос буде вашою опорою. Зробите кожен випадок великому Зцілителя; дозвольте Йому керувати кожною дією. Молитва, піднесена щиро і з вірою, буде почута. Це дасть впевненість лікарям і мужність страждає.

Я отримала настанову щодо того, що хворий у наших установах повинен очікувати більшого, завдяки вірі лікаря в великого Зцілителя, Хто в роки Свого земного служіння ходив по селах і містах і зціляв приходять до Нього. Нікому Він не відмовив, але недужих усіх. Нехай хворий ясно розуміє, що нехай навіть невидимо, але Христос присутній, щоб принести полегшення і зцілення. »(Вести для Лома-Лінди, с. 355)

ДАР ЗЦІЛЕННЯ НЕ ЗАМІНЮЄ ЛІКУВАЛЬНІ ЗАКЛАДИ:

«Часто то одна людина, то інший роблять зауваження:" Навіщо так залежати від лікувальних установ? Чому б нам не молитися про чудесне зцілення, як це робив народ Божий? " У ранній історії нашого служіння багато зцілилися по молитві. І деякі, після того як були зцілені, дотримувалися того ж шляху в потуранні апетиту, яким вони йшли в минулому. Вони не жили і не працювали таким чином, щоб ухилятися від хвороби. Вони не виявляли вдячність за Господню доброту до них. Знову і знову вони проходили через страждання через свою недбалість та безпечності. Як Господь міг прославитися, даруючи їм зцілення? ...

Повинно бути забезпечено місце, куди можна привозити хворих людей, де б вони могли бути навчені, як жити так, щоб зберегти здоров'я ... »(Рукописи, т. 7, с. 378, 379)

БОЖЕ ЗЦІЛЕННЯ І СПОСІБ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ:

«Багато людей накликають на себе хвороби, потураючи своїм примхам. Одні не жили у згоді з законами природи або принципами чистоти. Інші не рахувалися з законами здоров'я в питаннях харчування, вибору напоїв, одягу і надмірних фізичних навантажень. Часто яка-небудь форма пороку послаблює розум або тіло. Знайди ці люди благословення здоров'я, багато з них повернулися б до колишнього способу життя, бездумно переступаючи Божі закони, фізичні та духовні, вважаючи, що якщо Бог зцілив їх у відповідь на молитву, то вони вільні продовжувати згубний спосіб життя і потурати своєму збоченому апетиту без всяких обмежень. Якби Бог створив диво, відновивши здоров'я цих людей, Він би тим самим заохотив гріх.

Шкода праці вчити людей дивитися на Бога як на Цілителя їх немочі, якщо одночасно не переконувати їх залишити нездоровий спосіб життя. Щоб отримати Його благословення у відповідь на молитву, їм необхідно припинити творити зло і навчитися робити добро. Їх місце існування повинна відповідати санітарним нормам, їм слід виправити свої звички. Вони повинні жити в гармонії з законами Божими: і фізичними, і духовними. »(Служіння зцілення, стор 228)

ЗЦІЛЕННЯ НЕ ЗАВЖДИ ВІДБУВАЄТЬСЯ ОДРАЗУ:

Ми всі бажаємо негайних і прямих відповідей на нашімолітви, і тим самим піддаємо себе спокусі піддатися зневірі, коли не отримуємо відповідь відразу або коли він приходить в несподіваній формі. Але Бог занадто мудрий і добрий, щоб відповідати на наші молитви тільки тоді і тільки таким чином , як ми Його просимо. Він зробить для нас щось більше і краще, ніж просте виконання всіх наших бажань. І оскільки ми можемо довіряти Його мудрості, нам не варто просити Його поступитися нашій волі, але необхідно зрозуміти Його наміри та здійснити їх. Потрібно, щоб наші бажання та інтереси розчинилися в Його волі. Подібні життєві досліди, за допомогою яких випробовується наша віра, служать для нашої користі. Завдяки їм і стає ясно, істинна і щира наша віра, покладаємося ми на Слово Боже, або наша віра, будучи залежною від обставин, невизначена і мінлива. Віра зміцнюється, якщо її проявляти в практичному житті. Нехай допомогою терпіння вдосконалюється наш характер, при цьому слід пам'ятати, що в Писанні є обітниці для тих, хто очікує рішення від Бога. »(Служіння зцілення, стор 231)

Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я