Menu

Таємнича сила молитви

Лікування раку > Таємнича сила молитви
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

Вчені виявили невідоме раніше стан свідомості, що виникає під час «спілкування із Всевишнім»

У знаменитій «Бехтеревке» - Санкт-Петербурзькому психоневрологічному НДІ ім. В. М. Бехтерева - в лабораторії нейро-і психофізіології проводять унікальні експерименти. Керівник лабораторії професор Валерій сльозини надягає на піддослідних шапочки, обплутані електродами, і просить ... помолитися.

- Знявши десятки електроенцефалограм, що показують процеси, що відбуваються в мозку людини під час молитви, - розповідає Валерій Борисович, - нам вперше вдалося зареєструвати дивовижні явища.

Справа в тому, що до цих пір наука знала три основні стани головного мозку: неспання, "швидкий" і "повільний" сни. А досліди сльозини виявили ще одне, яке можна назвати «молитовним» неспанням. У цьому стані кора мозку ніби відключається, але сприйняття інформації людиною йде, минувши розумові процеси і аналіз.

Свідомість покидає тіло?

На електроенцефалограф це виглядає наступним чином. У моменти неспання кора головного мозку дорослої людини генерує альфа-і бета-ритми біострумів з частотою від восьми до тридцяти Герц. Коли ж обстежувані занурювалися в молитовний екстаз, то відбувалося уповільнення ритму біострумів до частоти трьох Герц. Збережені біопотенціали мали настільки малу амплітуду, що практично наближалися до прямої лінії. Ці повільні ритми носять назву дельта-ритмів і спостерігаються тільки в немовлят до трьох-чотирьох місяців. Тобто ці люди ставали в буквальному сенсі слова як немовлята. А помолившись, добровольці поверталися до колишнього ритму електричних імпульсів кори їх головного мозку. Ці нейрофізіологічні процеси відбуваються однаково незалежно від того, яку молитву читає людина - православну, католицьку чи мусульманську.

- Мені здається, - продовжує Слезин, - хоча поки я не можу цього довести, що в подібному стані свідомість починає існувати поза тілом.

«Будьте, як діти»

Багатьом психіатрам і неврологів відомий важкозрозумілі з раціональної точки зору феномен, коли після молитви полегшуються душевні розлади, сходять нанівець симптоми найтяжчих захворювань. Професор Слезин пояснює це незвичайне явище так:
- «Молитовне» пильнування, коли мозок знаходиться в «дитячому» стані, необхідно нам так само, як і інші стани. Якщо воно відсутнє в житті, то порушується гармонія в організмі і з'являються хвороби. Недарма в Євангелії сказано: будьте, як діти, і врятуєтеся. А під час молитви руйнуються патологічні зв'язки між нейронами, людина розслаблюється, перестає думати про хворобу, і найголовніше - він позбувається страху перед захворюванням!

Віруючі молитвою знімають фобії, тим самим підвищуючи свій імунітет. До речі, за статистикою серед хворих раком в неоперабельний стадії віруючі живуть на п'ять років довше.

- Тільки вірити і молитися треба по-справжньому, - каже професор, - ревно, від серця, інакше лікувального ефекту не буде.

Коментар спеціаліста

Віктор Каган, доктор медичних наук, професор:

- Дослідження молитовного стану мозку, що проводиться професором сльозини на високому науково-технічному рівні, відповідає всім вимогам сучасної науки. Методи, які використовувалися під час дослідження, дозволяють говорити про високий ступінь достовірності експерименту. Це дуже добре, що зараз в російській науці з'являються такі нестандартні наукові роботи. Тим більше що тематика досліджень, пов'язаних з релігією, ще недавно повністю була відсутня.

А В ЦЕЙ ЧАС

У США молитвою лікують шизофренію ...

Вчені теологічної семінарії Пасадени і Каліфорнійського університету провели цікаве дослідження. За допомогою опитувань вони проаналізували релігійну практику більше 400 пацієнтів, хворих на шизофренію, важкими формами депресії і деякими іншими психічними недугами. Вони виявили, що 80 відсотків опитаних ставали істинно віруючими, щоб впоратися з відчаєм, нападами агресивності або плаксивості. Виявилося, чим важче захворювання, тим частіше людина звертається за допомогою до молитви. І надії на зцілення його зовсім не даремні. Вчені встановили чітку залежність: чим більше часу пацієнт молиться, тим легше він справляється з симптомами важких хвороб.

... В Кореї - безпліддя ...

Медики Науково-дослідного центру в Південній Кореї госпіталю «Асан» провели серію експериментів з жінками, які не могли довгий час родити. Під час штучного запліднення в лабораторії включали записані на магнітофонну плівку молитви. І в 80 відсотках випадків цим жінкам вдалося зачати, а потім і благополучно народити здорову дитину.

... В Німеччині - ускладнення після операції на серці

Група дослідників з університету Аахена прийшла до висновку, що пацієнти з серцевими захворюваннями страждають від післяопераційних ускладнень на 20 - 30% менше, якщо за них моляться. В експерименті брали участь 150 чоловік. Всі вони лікувалися після операції традиційними методами: ліками, масажем. Але за половину з них молилися представники різних релігій, причому ні хворі, ні лікарі не знали про це. Результати перевершили всі очікування: люди, за яких молилися, виписалися з лікарні раніше контрольної групи на два тижні.

(Газета «Комсомольская правда» 1-8 вересня 2005 року)
Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я