Menu

Витяги з Біблії про зцілення

Лікування раку > Витяги з Біблії про зцілення
Залиште свій номер та отримайте безкоштовну консультацію

Господь - наш цілитель:

«І сказав: якщо ти будеш слухатися голосу Господа, Бога твого, і робити добре в очах Його, і слухатися заповідей Його, і будеш виконувати всі постанови Його, то не наведу на тебе жодної з хвороб, які навів Я на Єгипту, бо Я Господь [Бог твій], цілитель твій. »(Вих. 15:26)

«Але Він узяв наші немочі і поніс наші хвороби» (Іс. 53:4)

Ісус багато часу приділяв зцілення хворих:

«В один день, коли Він навчав, і сиділи фарисеї й книжники, які прийшли з усіх сіл Галілеї й Юдеї та з Єрусалиму, а сила Господня готова була вздоровляти хворих.» (Лк. 5:17)

«Але народ, дізнавшись, пішов за Ним, і Він їх прийняв, і розповідав їм про Царство Боже і потребував уздоровлення.» (Лк. 9:11)

«І ходив Він по всій Галілеї, по їхніх синагогах і проповідуючи Євангеліє Царства, і вздоровлюючи всяку недугу та неміч усяку. А чутка про Нього пішла по всій Сирії і приводили до Нього всіх немічних, одержимих різні хвороби та муки, і біснуватих, і сновид, і розслаблених, і Він зціляв їх. »(Мт. 4:23-24)

«Коли ж настав вечір, до Нього привели багатьох біснуватих, і Він словом Своїм вигнав духів, а недужих усіх хворих.» (Мт. 8:16)

«І ходив Ісус по всіх містах та оселі, навчаючи в їхніх синагогах, проповідуючи Євангеліє Царства і вздоровлюючи всяку недугу і всяку неміч між людьми.» (Мт. 9:35)

«І, вийшовши, Ісус побачив багато людей і зглянувся над ними, і їхніх слабих уздоровив.» (Мт. 14:14)
Апостоли часто зцілювали хворих:

«Люди вважали на те, що Пилип говорив, і згідно слухали й бачили чуда, які він чинив. Бо нечисті духи з багатьох, одержимих ними, виходили з криком великим, і багато розслаблених та кривих уздоровилися. І була радість велика в тім місті. "(Дії 8:6-8)

«Батько Публія лежав, слабий на пропасницю і болем в животі; Павло увійшов до нього, помолився і, поклавши на нього руки свої, зцілив його. Після цього події та інші на острові, що мали хвороби, приходили та вздоровлялись »(Дії 28:8-9)

«Тих, хто вірує в Господа, безліч чоловіків і жінок, так що хворих стали виносити на вулиці і клали на постелях та ноші, щоб хоч тінь проходить Петра осінила кого з них. Люду збиралась до Єрусалиму з навкруги-них міст, несучи хворих та духів нечистих, які й зцілювалися все. "(Дії 5:14-16)

Для отримання зцілення потрібна віра:

«Він (чоловік, не володів ногами) слухав, як Павло говорив, який пильно на нього і, побачивши, що має віру для отримання зцілення, сказав гучним голосом: тобі кажу в ім'я Господа Ісуса Христа: стань на ноги свої!. І він скочив, і ходити. "(Дії 14:9)

«Хворіє хто з вас, нехай покличе пресвітерів Церкви, і нехай помоляться над ним, помазавши його єлеєм в ім'я Господнє. І молитва віри зцілить недужого, і Господь його підійме, а коли він гріхи вчинив, простяться йому. »(Як. 5:15)

«Він же сказав їй: дочко, твоя віра спасла тебе; іди в мирі і будь здорова від недуги!.» (Мк. 5:29)

Господь обіцяє остаточно позбавити нас від хвороб:


«І почув я гучний голос із неба, що: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними, вони будуть Його народом, і Сам Бог буде з ними їх. І Бог кожну сльозу з очей їхніх, і не буде вже смерти ні смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося. »(Об'явл 21:3-4)

Лікування раку
Onkoimunezer
+38 (050) 358-71-82
Усе буде добре
Ми створили всі умови для вашого якнайшвидшого одужання
Вас обслуговує тільки висококваліфікований персонал
Ми використовуємо тільки найкраще і найсучасніше обладнання
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я